Xiaomi 2K Monitor A27Qi 2026 | 27 " | IPS | QHD | 16:9 | 120 Hz | 6 ms | 2560 x 1440 pixels | 300 cd/m | Black
- TootjadXiaomi
- Mudel: ELA6568EU
- Saadavus: 5
-
169€
Xiaomi 2K Monitor A27Qi 2026 | 27 " | IPS | QHD | 16:9 | 120 Hz | 6 ms | 2560 x 1440 pixels | 300 cd/m² | Black
| All | |
| Connectivity | HDMI, DisplayPort, Audio, DC in |
| Ekraan | 2560 x 1440 pikslit |
| Ekraani diagonaal | 27 " |
| Ekraani heledus | 300 cd/m |
| Embeeded battery | No |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | No |
| Gross depth (mm) | 698.00 mm |
| Gross height (mm) | 448.00 mm |
| Gross weight | 5.70 kg |
| Gross width (mm) | 143.00 mm |
| HD tüüp | QHD |
| Integreeritud TV-tuuner | No |
| Kalde reguleerimine | Yes |
| Kõrguse reguleerimine | No |
| Kuvasuhe | 16:9 |
| Maksimaalne värskendussagedus | 120 Hz |
| Net weight | 4.15 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 60 pc(s) |
| Paneeli tüüp | IPS |
| Paper/Pasteboard | 1000.00 g |
| Plastic (No PET) | 550.00 g |
| Producer | Xiaomi |
| Producer product name | 2K Monitor A27Qi 2026 |
| Reaktsiooniaeg | 6 ms |
| Sisseehitatud kõlar(id) | No |
| Tare weight (kg) | 1.55 kg |
| Toote värv | Black |
| USB-C | No |
| USB-C toiteallikas | N/A |
| Vaatenurk, horisontaalne | 178 |
| Vaatenurk, vertikaalne | 178 |
| Volume (m3) | 0.04 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |







